Lustro drogowe po wymianie znów wypełnia swoje zadanie

Lustro drogowe w Siemianicach na skrzyżowaniu Spacerowa – Rzemieślnicza znów pracuje na rzecz bezpieczeństwa . Długo to trwało a w zasadzie wandal długo si cieszył że jego “dzieło” budzi tyle emocji ale także irytacji.

Kilkakrotnie we wpisach na moim blogu i Facebocku zwracałem się z prośbą i wymianę tego lustra lub likwidację jeżeli jego skuteczność jest niewielka a cel dla wandali znakomity.

Wyciag z jednego wpisu poniżej. Wiele dni nie zareagował nikt nawet ZGK w Jezierzycach. Ponowiłem moją prośbę tym razem bezpośrednio do Pani Wójt i ……… nowe lustro znów pełni swoją funkcję, na tym przykładzie mogę stwierdzić że generalnie władze samorządów uodparniają się na wszelkie wnioski jak mój ale także na wnioski lokalnej prasy. Dostrzegłem jednak że reakcja Pani Wójt w stosunku do władz samorządowych Słupska jest wyraźnie szybsza i bardziej skuteczna oczywiście jeżeli sytuacja na to pozwala. Cieszę się bo poruszam sprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, z pewnościa jak Pani Wójt choć ważne decyzje dot. BRD raczej są w gestii i możliwościach władców samorządu. Nawet jeżeli w tym przypadku nie było mojego udziału to i tak Pani Wójt dziękuje.

Możliwość komentowania Lustro drogowe po wymianie znów wypełnia swoje zadanie została wyłączona