bezpiecznienadrogach.pl Zbigniew Wiczkowski – Od wrześnie zmiany w formule prowadzonego bloga.

Kilka miesięcy prowadzenia tematycznego blogu i kontakt z internautami czytającymi mojego bloga – Wiem już na pewno czego dokładnie oczekują internauci w tym zakresie. Blog tematyczny o dość trudnej i specyficznej tematyce ma określona liczbę czytelników tj. Najwięcej zwolenników chce mieć krótkie, szybkie informacje z zakresu tematycznego bloga bo albo nie maja czasu na czytanie długich publikacji z zawiłymi problemami prawnymi albo po prostu nie lubią długich tekstów.

Uwzględniajac opinie internautów a także kalkulując własny czas – już wkrótce formuła mojego bloga istotnie się zmieni. Długich wpisów problemowych z komentarzami prawnymi będzie istotnie mniej na rzecz wpisów według formuły skondensowanych informacji w których najaważniejszymi będą wnioski, spostrzeżenia, uwagi, propozycje. Nie wykluczam także wpisów problemowych dla tych pragnacych mieć poszerzona wiedzę natomiast dla wszystkich pozostałych będą krótkie ale moim zdaniem ważne informacje -ewentualnie linki kierunkowe do tych wpisów lub podanie tytułów wpisów.

Przede wszystkim istota prowadzonego bloga będą komentarze dot spraw tematu bloga dot. wszystkich elementów ruchu drogowego tj drogi, pojazdu i uczestnika ruchu. Jako że wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu – postanowiłem także komentować niektóre ważne wydarzenia i sprawy które były mi bliskie przez cały okres mojej aktywnej pracy zawodowej i działalności społecznej (głownie samorządowej) w Słupsku, w regionie słupskim , w województwie i w Polsce.

Serdecznie zapraszam do współtworzenia bloga i kontakt .

Możliwość komentowania bezpiecznienadrogach.pl Zbigniew Wiczkowski – Od wrześnie zmiany w formule prowadzonego bloga. została wyłączona