To miejscowy kierowca – policji nie trzeba podpowiadać – jak należy takie przypadki “leczyć” by nie położyć innych uczestników ruchu na łóżka szpitalne. O większych tragediach nawet nie chce wspominać.

Słupsk dnia 30.08.2019 r w czasie od 11:48:54 do 11:48:58 skrzyżowanie Prosta – Jana Pawła II – Zamkowa , samochód osobowy AUDI o nr rejestracyjnym GS 86 XXX. ( cały numer dostępny dla policji i tam zostanie przesłany)

Niebezpieczne manewry w czasie 4 sekund na odcinku ok. 40 metrów średnia prędkość 36 km/h.

To są klatki monitoringu – przy odtwarzaniu filmu z punktu widzenia BRD i przestrzegania prawa wygląda to żle.

Szczegóły : (na zdjęciach jak na dłoni)

*Kierujacy wyprzedzał na skrzyżowaniu gdzie ruch nie jest kierowany – *Kierujący zmieniał kierunek jazdy i zajmowany pas ruchu nie zachowując szczególnej ostrożności *kierujący zmieniając zajmowany pas ruchu nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu na który wjeżdżał *Kierujący pojazdem zmieniając pas ruchu i kierunek jazdy nie sygnalizował tego faktu w ogóle i sygnalizował zmianę kierunku jazdy niewłaściwym kierunkowskazem *Kierujący zmieniał kierunek jazdy z niewłaściwego pasa ruchu bez używania kierunkowskazów.

*

Możliwość komentowania To miejscowy kierowca – policji nie trzeba podpowiadać – jak należy takie przypadki “leczyć” by nie położyć innych uczestników ruchu na łóżka szpitalne. O większych tragediach nawet nie chce wspominać. została wyłączona