Znaki pionowe poziome “P” wyraźne bo w tej chwili naniesione. właśnie Motocyklista jakby ich nie dostrzegł. Może motocyklistę dostrzeże Policja.

W oczekiwaniu na odcinek objazdowy (bajpas) to rozwiązanie bardzo trafne choć zapędy niektórych kierowców w kierunku łamania nowej organizacji ruchu będą musiały być przyhamowane przez Policję. Zobaczcie sami

Odcinek drogi wojewódzkiej 213 w Słupsku (ulica Kaszubska od Drzymały i trochę dalej jak do skrzyżowania z ulica Duńską) w kierunku do Siemianic. Strategiczny odcinek o którym na moim blogu wpisów dużo z powodu zdarzeń drogowych i niezrozumiałych organizacji ruchu. Doczekał się nowej organizacji ruchu – tym razem bardzo trafnej i nawet poprawnie oznakowanej zarówno oznakowaniem poziomym jak też pionowym.

Nowa organizacja ruchu – nowe oznakowanie poziome i pionowe (Z kierunku Siemianic przy osiedlu Duńskim) do ulicy Drzymały)

Nowa organizacja ruchu – nowe oznakowanie poziome i pionowe z kierunku za skrzyżowaniem z ulica Drzymały w kierunku Siemianic.

drogowcy właśnie zakończyli roboty w związku z nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu jak sadzę wykonana została przede wszystkim w związku z dużą częstotliwością niebezpiecznych zachowań kierujących na widocznym łuku w obu kierunkach (poniżej na dwóch zdjęciach)

Przyzwyczajenia, brawura, brak szacunku dla innych uczestników ruchu, brak szacunku w ogóle dla życia ludzkiego u wielu kierujących są ich drugą natura (Do czasu !!!)

Oto przykład naprawdę pierwszy z brzegu – jeszcze drogowcy nie zwinęli swojego sprzętu po malowaniu pasów

Podwójna linia ciagła, odcinek prosty, po prawej stronie jeszcze “swieże znaki zakazu wyprzedzania i jakie to ma znacznenie dla tego kierującego?

Widać że oprócz łamania linii ciągłej – jechał jak szalony . jak widać oddalał się w trybie błyskawicy pojazdu jadacego za nim

Jaka korzyść dla motocyklisty? Żadna bo dojechał do sygnalizacji świetlnej w pobliżu ul Spacerowej w Siemianicach – i stoi (jak widać na zdjęciu przed tym pojazdem)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-81-1024x611.png

Skutek może być taki jak niedawno na skrzyżowaniu z ulica Drzymały.

Możliwość komentowania Znaki pionowe poziome “P” wyraźne bo w tej chwili naniesione. właśnie Motocyklista jakby ich nie dostrzegł. Może motocyklistę dostrzeże Policja. została wyłączona