Potrójne opłaty za parking w strefie płatnego parkowania przy ulicy Jedności Narodowej – Czy zgodnie z prawem? Moim zdaniem – nie . Odcinek II

Drugi pobyt po czterech dniach. Odcinek jeszcze bardziej szokujący .

Parking w stanie zapełnienia po godzinie 18.20

Strefa płatnego parkowania – bez opłat po godzinie 17 .00 wcale nie jest taka bezpłatne. Fakt istnienia tam szkoły językowej do której wejście prowadzi z wnętrza parkingu – pojawiło się moim zdaniem dla parkowego niezłe źródełko zarobkowania.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image.png

W dniu 2.12.2019 roku około godziny 18.20 jestem ponownie na parkingu w strefie płatnego parkowania przy ulicy Jedności Narodowej. Parkingowy bo tak się sam mianował ( z dużym notesem w ręku) poprzez swoja parkingową aktywność – nerwowo chodził w jedną i w drugą stronę parkingu w okolicach wejścia do szkoły języka angielskiego . Tłumek dorosłych osób – przeważnie w towarzystwie kilkuletnich dzieci wychodzi z tego budynku , jedni w kierunku do stojących na tym parkingu samochodów inni w odwrotnym kierunku z samochodów do budynku.

Na parkingu tym o tej porze (grubo po 17.00) bardzo dużo samochodów ale w miejscu gdzie już kilka wyjechało – pewnie tenże parkingowy postawił pachołki drogowe. Na moje pytanie czy to on je ustawił -odpowiedział twierdząco.

Osoby z dziećmi kierowały się do swoich samochodów a Pan parkingowy podążał za nimi i w momencie jak jedna z mam prowadzących dzieci do auta tenże portier zainkasował od Pani opłatę za postój na tym parkingu. W tym momencie podjechałem w to miejsce i zapytałem Pania czy to była opłata za postój samochodu. Potwierdziła że tego oczekiwał Parkingowy na podstawie tabliczki pod znakiem pionowym płatnego parkingu. Również Pana parkowego zapytałem na jakiej podstawię pobiera opłatę z”rączki” do “rączki” – bez pokwitowania. bez kasy fiskalnej, bez paragonu – oświadczył to co podczas pierwszej mojej rozmowy na tym parkingu tzn że PUT Przymorze dzierżawi od miasta ten cały parking i on ma prawo pobierać pieniądze. Jednoczęsnie wrozmowie ze mna był pewny siebie. Pewnie większość z osób z tej szkoły językowej sa w stanie potwierdzić fakt pobierania opłat . Mnie ten fakt potwierdziło kilka osób jednak po oświadczeniu parkingowego w obecności tej Pani że pobiera opłaty – zaniechałem dalszego pytania parkujących tam swoje samochody osób

Interes pewnie ma codziennie niezły i wcale nie z ilości gości hotelowych ale z klientów szkoły językowej bo o tej porze ( ok godziny 18.30) naliczyłem na tym parkingu jeszcze około 15 samochodów i nie mniej osób wchodzących i wychodzących z tej szkoły.

Być może trzecia część nastąpi – bo nie zamierzam przestać dokumentowana tego procederu na parkingu w strefie płatnego parkowania na którym zasady sa ustalone ustawą o drogach, ustawą prawo o ruchu rogowym i uchwłą Rady Miejskiej Słupska

25 komentarzy

 • Drug And Alcohol Treatment

  Alcohol Abuse Counseling http://aaa-rehab.com Drug Rehab http://aaa-rehab.com Rehabilitation Center For Drug Addicts
  http://aaa-rehab.com

 • Alexlox

  ПОКУПАЕМ ДРОВА КОЛОТЫЕ НА ЭКСПОРТ ( ОЛЬХА, ГРАБ, ДУБ)
  покупаем дрова, продам дрова колотые на экспорт,
  куплю дрова на экспорт, куплю дрова колотые на экспорт,
  закупаем дрова колотые, дрова экспорт, дрова колотые на экспорт,
  постоянно покупаем дрова колотые на экспорт, продам дрова на экспорт,
  дрова на экспорт, купим дрова на экспорт, дрова ольха, ольха дрова
  http://drevtorg.club/forum/topics/6382903:Topic:190690

 • Medical Drug Rehab

  Drug Rehab Near Me Free http://aaa-rehab.com Drug Rehab http://aaa-rehab.com In House Rehab
  http://aaa-rehab.com

 • Drug Rehab For Women

  Substance Abuse Assessment Near Me http://aaa-rehab.com Drug Rehab http://aaa-rehab.com Alcohol Recovery Near Me
  http://aaa-rehab.com

 • Petermam

  Предстательная железа Это состояние получило название доброкачественной гиперплазии, или аденомы предстательной железы – Последствия такого небрежного отношения к собственному здоровью оказываются плачевными: на фоне невылеченного инфекционного заболевания развиваются хронический простатит, импотенция, аденома простаты и бесплодие.Чтобы избежать подобных осложнений, https://urolog.com.ru/andrologiya/muzhskie-zabolevaniya/adenoma-predstatelnoj-zhelezyi.html -Аденома предстательной железы Предстательная железа, или простата, – внутренний половой орган, активно участвующий в сексуальной жизни Аденома предстательной железы Аденома предстательной железы

 • Petermam

  Заказать препарат для увеличения члена Виг-ЭрИкс (VigRx) : Препараты Как работает Виг-ЭрИкс Ни один другой препарат не может обеспечить таких эффективных результатов, какие дает уникальная формула Виг-ЭрИкс (VigRx).

 • Charlescak

  Жизнь с запущенным раком простаты может быть подавляющей. Важно понимать как болезнь, так и ваше лечение, чтобы вы могли принимать активное участие в принятии решений о вашем лечении.
  Если уровень простат-специфического антигена (ПСА) постоянно повышается во время лечения, которое снижает уровень тестостерона, это может означать, что ваш рак простаты прогрессирует. Прогрессирование означает, что рак ухудшается или распространяется.

  Когда это произойдет, ваше лечение может измениться. Вот почему ваш врач может назначить XTANDI – лечение, которое может помочь замедлить прогрессирование.

  кстанди купить +в москве цена

 • JamesChume

  essay on the great depression describe my best friend essay cheap resume writing services unforgettable incident essay essay on manifest destiny example essay thesis statement essay warehouse mercantilist theory of international trade 5 paragraph essay layout how to write an essay on a novel opinion essay essays on modernism light in august essay research paper to buy how to write descriptive essay about a person

 • SandraEvife

  The best adult Dating site loveawake.ru

  #theme.adult I’m not just inviting you! But it will be interesting for sure loveawake.ru
  #theme.dating The best adult Dating site loveawake.ru

 • firtuklo imutrzas

  I am no longer certain the place you are getting your info, however good topic. I needs to spend some time learning more or figuring out more. Thank you for magnificent info I used to be in search of this info for my mission.

 • WarnerThome

  Aged Twitter 2009 to 2015 Accounts For Sale – check new thread for new prices

  The accounts are empty or with less than 50 followers.

  2008 – 10$ Per Account
  2009 – 9$ Per Account
  2010 – 8$ Per Account
  2011 – 7$ Per Account
  2012 – 6$ Per Account
  2013 – 5$ Per Account
  2014 – 4$ Per Account
  2015 – 3$ Per Account

  with Format
  Username:Password Twitter:Live Email:Password Email,
  joindate,tweets,following,followers and likes.

  Buy for testing accept! pls check with me before you buy

  https://sellaccs.net

  You Can Contact me via
  Email – congmmo@gmail . com

  Discord : CongMMO#9766
  Skype & Telegram : congmmo
  ICQ : @652720497

  Msg me on discord or skype for faster response.

  Payments accepted PayPal,Payoneer or ETH,ETC,LTC or Another Crypto.
  (Extra 5% transaction fee)

  I will provide Username:Password Twitter:Live Email:Password Email of the account.

  Accounts are delivered instant after paying.

  Thank you!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.