Głos Pomorza na stronie internetowej w dniu 18,03.2020 r donosił dwa razy: TRAGICZNY WYPADEK KOŁO WŁYNKOWA. Czy to dwa różne wypadki. Czy dwie wersje tego samego wypadku? Dla czytelników istnieje jedynie pewność co do śmiertelnej ofiary tego zdarzenia.

18 marca rano w obecności kilku czkonków rodziny czytałem informację z GP 24 o tragicznym wypadku w której powoływano się także na żródło jakim jest policja.. W pobliżu Włynkowa 17.03. 2020 roku ok. 21.00 kierujacy Audi jechał szybko, potrącił smiertelnie pieszego i uciekł z miejsca wypadku i jest poszukiwany przez policję. Parę godzin później otwieram ten sam portal GP 24 i czytam o śmiertelnyn wypadku pomiędzy Strzelinkiem a Włynkowem gdzie kierujacy Audi jechał bardzo szybko , dachował kilka razy ,wypadł z pojazdu został przez niego przygnieciony i zginał na miejscu. Policja zaleca w obu informacjach ostrożna jazdę.

Jezeli takie informacje poczytnego portalu GP24 powtarzane następnego dnia w wydaniu papierowym mają na celu wiarygodne informacje prasowe to przyznam że z dwoch wyzej podanych zdarzeń nic nie rozumiem choc GP w tresci artykułu powołuje sie na źródło jakim jest policja Policje. Jezeli nawet jest to ta sama informacja to raczej przydaloby się sprostowanie niz tylko techniczna zamiana artykułów prasowych (o przeproszeniu czytelnikow nie wspomnę). W prawdobodobieństwo ze dotyczy to dwóch różnych zdarzeń raczej nie wierzę bo inaczej bylyby na GP 24 dwie relacje o dwóch wypadkach. Zanim powiemy o wiarugodnosci – wcześniej dobrze byłoby uslyszec jak bylo naprawdę. Chodzi tu o tragiczny wypadek ze skutkuem sniertelnym.

Jednak ty razem w wydaniu papierowym w dniu 19 marca 2020 NAWET NIE WSPOMNIANO o tym tragicznym zdarzeniu. Może w nastęopnych dniach…?

Możliwość komentowania Głos Pomorza na stronie internetowej w dniu 18,03.2020 r donosił dwa razy: TRAGICZNY WYPADEK KOŁO WŁYNKOWA. Czy to dwa różne wypadki. Czy dwie wersje tego samego wypadku? Dla czytelników istnieje jedynie pewność co do śmiertelnej ofiary tego zdarzenia. została wyłączona