Przejazd z Siemianic do Słupska w Niedzielę Palmową z koniecznosci- bo do apteki -zrobił na mnie wrażenie (jakby z akcji filmu scf)

Piękna słoneczna i ciepła pogoda jak prawie w każdą Niedzielę Palmową. Żal ogromny z powodu koniecznosći pozostawania cały czas w domu szczegolnie żal tych którzy mieszkają w domach wielorodzinnych bez ogródka. Żal mi ogromnie dziecii którzy zazdrośnie spogladają zza szyby swojego miesxkania. Przecież małe dzieci niewiele z tego rozumieja

Choć wojny nie przeżylem to jedmak na swój sposób przeżywam (dzis także) jezdżące wciąż pojazdy tzw służb z nagłośnueniem przypominajace o zakazach i apelujace o pozostawanie w domach.

Choc bardzo cenię wolnośc to jednsk sytuacje w pełni rozumiem bo dzisiejszy brak podporzadkowania się nakazom – jutro może spowodowac jeszcze wieksze ograniczenia nawet jeżeli nie bęďą one w formie kolejnych nakazów.

Może slońce zasuszy tego Koronawirusa? Ja się wciąż odwołuję do Boga i wierzę w siłę ktora ten swiat zorganizowała. Wierzę, bo nie wierzę w przypadek. (to oczywiscie dla wierzacych)

www.bezpiecznienadrogach.pl

Możliwość komentowania Przejazd z Siemianic do Słupska w Niedzielę Palmową z koniecznosci- bo do apteki -zrobił na mnie wrażenie (jakby z akcji filmu scf) została wyłączona