Ograniczenia poluzowano – pojechałem, zobaczyłem – trochę się bałem. Grile, zabawy, grupy osób bez zachowania dystansu, maski pod brodą zamiast na nosie i buzi, lub ich brak – to norma w Krępie na szlakach wypoczynkowych i ścieżkach rowerowych przy rzeczce.

Obraz może zawierać: drzewo, niebo, chmura, samochód, na zewnątrz i przyroda

Z dużą dozą strachu, ale skuszony decyzjami o poluzowaniu rygorów -zdecydowałem się wyjechać na chwilę w plener. Oczywiście z maseczką na odpowiednim miejscu.
Także grilowanie na szlakach pieszo rowerowych to częsty obrazek który widziałem.

Obraz może zawierać: drzewo, niebo, roślina, na zewnątrz i przyroda
Droga do Krepy 3.04.2020 (majówka)

Tam gdzie powinienem się czuć bezpiecznie oczywiście z powodu Koronavirusa – wcale tak się nie czułem a maseczkę podnosiłem coraz wyżej i coraz bardziej ją uszczelniałem w miarę jak widziałem coraz więcej ludzi i coraz więcej dość licznych grup bez masek lub z maskami pod brodą.

Obraz może zawierać: chmura, niebo, drzewo, na zewnątrz i przyroda
Droga ze Słupska do Krępy 3.04.2020 rok (majówka)

Ludzi nawet rozumiem bo te rygory trwają już długo. Świadomość szczególnie młodszych jak w zdarzeniach drogowych. Wszystko co zdarzyć się może to innym – nie mnie.

Obraz może zawierać: chmura, niebo, drzewo, roślina, na zewnątrz i przyroda
Droga do Krepy 3.04.2020 rok (majówka)

Poniżej – to już obszar leśny i rekreacyjny w Krępie . 3.04.2020 r (majówka)

Droga nad rzeczkę do Krępy – dość zatłoczona. ŚCIEŻKI I szlaki rowerowe też. Pieszych jakby mniej . W mojej ocenie – nic w czasie majówki tego roku na szlaku do Krępy nic nie odróżniało tego co było rok temu (bez towarzystwa koronawirusa). A może u nas wcale go nie było?
Statystyki jakby to potwierdzały.

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo, na zewnątrz i przyroda

Ja jednak uważam, że zaraza może tak szybko naszemu słupskiemu regionowi nie odpuścić. Poniżej zdjęcia z podróźy do Krępy i w miejscach rekreacji nad rzeczką w tej miejscowości

Możliwość komentowania Ograniczenia poluzowano – pojechałem, zobaczyłem – trochę się bałem. Grile, zabawy, grupy osób bez zachowania dystansu, maski pod brodą zamiast na nosie i buzi, lub ich brak – to norma w Krępie na szlakach wypoczynkowych i ścieżkach rowerowych przy rzeczce. została wyłączona