Oznakowanie poziome w Słupsku po zimie odnawiane w mojej ocenie tak jak się należy. Bardzo wcześnie, technicznie bardzo dobrze (z pewnością o wydłużonej trwałości), a także bez istotnych utrudnień dla uczestników ruchu a w związku z tym jest bardziej bezpiecznie.

Obraz może zawierać: niebo, chmura, buty i na zewnątrz

Oznakowanie poziome w Słupsku w 2020 roku odnowione szybko, bez utrudnień w ruchu a przede wszystkim w sposób technicznie porządny. Pasy i linie naniesione profesjonalnie a przede wszystkim odpowiednio gęsta farbą. Obecna technika malowania wydłuży z pewnością trwałość oznakowania poziomego a to także poprawa bezpieczeństwa.To już nie tak jak w latach wcześniejszych – zamiast farby byl to dodatek białej farby do dużej ilosci wody a na nawierzchni jezdni zamiast linii -smugi przebijajacego spod farby asfaltu a po krótkim okresie zanikały samoistnie niekoniecznie w związku z ruchem pojazdów.
Co prawda w niektórych miejscach linie odnawiane według corocznego i schematu i dlatego zawieraja te same błędy i sprzecznosci z onakowaniem pionowym lub odwrotnie. Wsazywalem na takie przykłady na moim blogu bezpiecznienadrogach.pl, ale nie zrobiły wrazenia na pracownikach ZIM. Może kiedyś to sie zmieni bo przecież moje spostrzeżenia i uwagi maja jeden cel – poprawa BRD i wygody uczestników ruchu.

Obraz może zawierać: chmura, niebo, drzewo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: chmura, niebo, drzewo i na zewnątrz
Obraz może zawierać: niebo, chmura i na zewnątrz
Możliwość komentowania Oznakowanie poziome w Słupsku po zimie odnawiane w mojej ocenie tak jak się należy. Bardzo wcześnie, technicznie bardzo dobrze (z pewnością o wydłużonej trwałości), a także bez istotnych utrudnień dla uczestników ruchu a w związku z tym jest bardziej bezpiecznie. została wyłączona