Niezwykła PROCESJA BOŻEGO CIAŁA w Parafii Siemianice gm. Słupsk. Mimo ograniczeń z powodu pandemii – mieszkańcy dali wyraz swojej głębokiej wiary na parafialnych osiedlach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-39-1024x738.png

Zdjęcia z uroczystości Bożego Ciała przy jednym z 10-ciu ołtarzy przy ulicy Jaśminowej w Siemianicach w której z wielką radością duchowo uczestniczyłem. (fot. własna)

Dziękujemy (myślę że jestem wyrazicielem zdecydowanej większości parafian uczestniczących w tej jakże odmiennej uroczystości BOZEGO CIAŁA) za pomysł – Proboszczowi Parafii w Siemianicach w warunkach koniecznych do zapewnienia obowiązujących warunków sanitarnych uczestnikom uroczystości w związku z pandemią, dziękujemy obsłudze liturgicznej wspierającej Proboszcza, dziękujemy organiście za pieśni tym razem z akompaniamentem akordeonu, dziękujemy za głośną asystę gminnych strażaków z dwoma pojazdami którzy wspierali i podkreślali ogromne znaczenie Święta Bożego Ciała dla lokalnych społeczności , dziękujemy wszystkim którzy byli zaangażowani w przygotowaniu w wyznaczonych miejscach Siemianic, Swochowa i Niewierowa – 10 – ciu ołtarzy, przy których Proboszcz “pielgrzymujący” od godz. 12 – 14.00 w tych miejscach z Najświętszym Sakramentem – błogosławiąc mieszkańcom Parafii i życząc nam szybkiego powrotu do normalności. Tym razem akordeon w sprawnych rękach organisty zrobił wrażenie i wielu Parafian “chwycił” za serce.

Podziękowania należą się także Parafianom Parafii Siemianice, (Siemianic – Swochowa – Niewierowa), którzy mimo obfitego deszczu szczególnie na pierwszych “stacjach” tej pielgrzymki BOŻEGO CIAŁA dali jednoznaczny wyraz swojej wiary i łączności w ramach wspólnoty parafialnej

Możliwość komentowania Niezwykła PROCESJA BOŻEGO CIAŁA w Parafii Siemianice gm. Słupsk. Mimo ograniczeń z powodu pandemii – mieszkańcy dali wyraz swojej głębokiej wiary na parafialnych osiedlach. została wyłączona