Łeba – to wyjątkowo przyjazny nadmorski kurort. W pomorskim a może i dalej to pozytywny wyjątek. NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA DROGOWA Z PRZYSZŁOSZCIOWĄ REZERWĄ A NA NIEJ BEZPIECZNA CZYTELNA I PRZYJAZNA ORGANIZACJA RUCHU. Brawo władze samorzadowe Łeby.

Taki wpis umieściłem na moim blogu w sierpniu 2020 roku.
Opisałem urok tego pięknego moim zdaniem miasteczka w sezonie letnim po kolejnym tam pobycie. Kazdy kolejny pobyt w kolejnym roku y to powod do nowych wrażeń. Ze względu na prowadzenie bloga tematycznego -interesuje mnie komunikacja do Łeby ze Słupska droga wojewódzką 213 i organizacja ruchu w samej Łebie. O obu tych elementach pisałem kilka razy na blogu i zapraszam tam do czytania wpisów.
Podróż droga wojewódzką.213 do Wicka przez Głowczyce to udręka. Zważywszy że to szlak turystyczny nad morze ,(Rowy, Poddębice Łeba i dalej do Pucka) możemy powiedzieć ze struktura tej drogi, stan nawierzchni i parametry powodują ze zagrożenie bezpieczensrwa ruchu jest duże a wszelkie roboty drogowe to tylko kosmetyka lub awaryjne działania. Z punktu widzenia mieszkańców przy tym szlaku mówić możemy o wykluczeniu komunikacyjnych (w kontekście innych szlaków tej kareforii)
Już za tydxien moja kolejna sezonowa wyprawa tum sxkakuem fo Łeby. Spełnię wcześniejszą obietnicwę i napiszę na blogu o strefach zamieszkania w Łebie (wxoroych w stosunku do tych ze Słupska i z Rowow).

Juz za chwilę szczegóły z rodzinnego wyjazdu do Łeby po roku. W dalszym ciągu zauroczeni. Namawiam wladze sanorządowe z pomorskiego,, ze slupskiego regionu szczegolnie ale takze z innych regionow Polski na nauke do Łeby w wielu dziedzinach. Trzeba sie uczyć od lepszych, trzeba podgladać i stosować sprawdzone rozwiazania w drogownictwie, komunikacji, trsnsporcie i organizacji ruchu z priorytetem bepieczeństwa ruchu.

Zarzadcy ruchu – uciekajcie od absurdalnych pomysłow w organizacji ruchu jak przed ratuszem w Słupsku czy przy ulicy Kozietulskuego w tym mieście. Zobaczcie jak w Łebie tworzy się ronda z zasadami skrzyżowań z ruchem okrężnym, zobaczcie jak tam mysli się o najsłabszych uczestnikach ruchu np w strefach zamieszkania

Szczegoly juz wkrotce na moim blogu dot. Łeby ale dla przeciwwagi zapowiadany juz raport z dojazdu do tej pieknej Łeby ze Slupska przez Ģlówczyce i Wicko w którym fakty mogą popsuć znakomite wrażenie z Łeby nie tylko tej letniej, wypoczynkowej.

Możliwość komentowania Łeba – to wyjątkowo przyjazny nadmorski kurort. W pomorskim a może i dalej to pozytywny wyjątek. NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA DROGOWA Z PRZYSZŁOSZCIOWĄ REZERWĄ A NA NIEJ BEZPIECZNA CZYTELNA I PRZYJAZNA ORGANIZACJA RUCHU. Brawo władze samorzadowe Łeby. została wyłączona