Sprawiedliwości stało się zadość w nieco odłożonym czasie – i nie wobec kierującego który przepis naruszył. O całkowitej bezkarności jednak powiedzieć nie można

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Choć to pierwszy z kilku przesłanych do policji wcześniej faktów podejrzenia naruszenia przepisów prawa drogowego – to jednak może cieszyć fakt że policja reaguje na oczywiste fakty naruszeń prawa choć procedury prawne i natłok pracy policjantów nieco opóźniają ustalenie okoliczności zgłoszonego podejrzenia o naruszenie prawa drogowego. Tym razem do posiadacz (właściciel) pojazdu a nie sprawca wykroczenia poniósł karę.

Kilka miesięcy wcześniej na tej obwodnicy w prawie identycznej organizacji ruchu na drodze lecz na poprzedzającym wężle drogowym KOBYLNICA w bardzo tragicznym zdarzeniu spłonęły dwa pojazdy a śmierć ponieśli kierujący tymi pojazdami.

Apeluje do kierujących – nie popełniajcie wykroczeń i przestępstw drogowych bo one prowadzą bardzo często do unicestwienia życia uczestników zdarzenia. Takie zachowanie na drodze jak to w pojeżdzie BMW do niczego dobrego nie prowadzi. Wyjazd z zabronionego obszaru wyłączonego z ruchu dla innych prawidłowo jadących kierowców to ogromne zaskoczenie i brak czasu na właściwą reakcję. Kierujących pojazdami jak ten w BMW nie mogą drażnić sytuacje innych kierujących którzy przestrzegają przepisów i jadą z bezpieczną prędkością a tak było w tej sytuacji.

GŁOWNIE PRĘDKOŚĆ ZABIJA – O TYM PAMIĘTAJMY.

Możliwość komentowania Sprawiedliwości stało się zadość w nieco odłożonym czasie – i nie wobec kierującego który przepis naruszył. O całkowitej bezkarności jednak powiedzieć nie można została wyłączona