KIERUJĄCY POJAZDEM MA OBOWIAZEK ZAPEWNIENIA NA OZNAKOWANYM PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH BEZPIECZNEGO PRZEJŚCIA PIESZEGO PRZEZ JEZDNIĘ – TO PROPOZYCJA DO USTAWY PRAWO O RUCHU DROGOWYM DLA PARLAMNETU POLSKIEGO JEDNOZDANIOWEGO ZAPISU – bezwarunkowa i podobna jak w innych krajach naszej wspólnoty o niskich wskażnikach wypadkowości, tragicznosci i śmiertelności pieszych. (wiecej na moim blogu: www.bezpiecznienadrogach.pl)

Możliwość komentowania KIERUJĄCY POJAZDEM MA OBOWIAZEK ZAPEWNIENIA NA OZNAKOWANYM PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH BEZPIECZNEGO PRZEJŚCIA PIESZEGO PRZEZ JEZDNIĘ – TO PROPOZYCJA DO USTAWY PRAWO O RUCHU DROGOWYM DLA PARLAMNETU POLSKIEGO JEDNOZDANIOWEGO ZAPISU – bezwarunkowa i podobna jak w innych krajach naszej wspólnoty o niskich wskażnikach wypadkowości, tragicznosci i śmiertelności pieszych. (wiecej na moim blogu: www.bezpiecznienadrogach.pl) została wyłączona