Życzenia Wielkanocne – 2021 dla uczestników ruchu drogowego

Drodzy uczestnicy ruchu drogowego. To już drugie z kolei życzenia Wielkanocne w warunkach szalejącej , juz trzeciej fali pandemii. Jakby nieco w tle pozostają tragiczne skutki wypadków drogowych których wcale nie jest mniej niż ostatnich latach. NA MOIM BLOGU – NA MIARE MOICH MOZLIWOSCI -CZYNIĘ WIELE BY BYŁO MNIEJ ZDARZEŃ DROGOWYCH Z POWODU GŁUPOTY UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO ale także z powodu złego prawa drogowego, złych organizacji ruchu drogowego czy też nieddbalosci i braku profesjonalizmu zarządów dróg.

Z okazji Świat Wielkiej Nocy życzę wszystkim uczestnikom ruchu aby tyle było ich bezpiecznych powrotów ile wyjazdów / wyjść na drogi wszystkich rodzajów. By uchwalone w 2021 r prawo dla pieszych na przejściach i prawo o prędkościach na drodze w istotny sposób poprawilo złą statystykę śmierci Polaków na drogach w kontekście statystyk europejskich . By uczestnicy ruchu wobec siebie mieli dużo szacunku w tym ruchu..

ŻYCZE ABY PIEKLO WYNIKAJACE Z PANDEMII SKONCZYŁO SIE JAK NAJSZYBCIEJ I ABYŚMY KAŻDE NASTĘPNE ŚWIĘTA MOGLI PRZEZYWAC Z WIELKA RADOSCIA I MIŁOŚCIA DO BLISKICH TAK HAK MAVTO ZASLUGUJA.

Zbigniew Wiczkowski bezpiecznienadrogach.pl

Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne – 2021 dla uczestników ruchu drogowego została wyłączona