Stawy klasztorne mają być zmodernizowane po utonięciu w nich dwojki młodych ludzi. – czy aby napewno zasadne jest wydawanie kolejnych nakładów na modernizację czegoś -czego poprawić się nie da z punktu widzenia ochrony środowiska i korzyści dla człowieka?

W kontekście Światowego Dnia Ziemi nie będę się wymądrzał bo komentuje takie sprawy na bieżąco jeżeli istotnie waga ich jest dominująca dla społeczeństwa. Przypomnę tylko moje wpisy na blogu wtedy gdy doszło do tragedii w obszarze stawów klasztornych w Słupsku przy ul. Grunwaldzkiej. Wtedy w komentarzach pisano że chcemy niszczyć przyrodę na którą poniesiono ciężkie nakłady finansowe i jakiś wydumany ekosystem. Ja uznałem w moim wpisie że to człowiek jest podmiotem środowiska naturalnego a fakt że w tym systemie ekologicznym zginęły dwie młode osoby topiąc się w prowizorycznych, brudnych bajorach nazwanych klasztornymi stawki – z powodu idealistycznego podejścia do zmian w przyrodzie to największa głupota najpierw tych którzy zniszczyli bardzo wartościowe ekosystemy przyrodnicze by następnie za pieniądze unijne pochwalić nowymi tworami “ekologicznymi” w sytuacji gdy w obszarze Słupska i okolic istnieje wiele naturalnych środowisk przyrodniczych na ktore pieniędzy nie ma i które giną na naszych oczach. Dziś czytam że za wszelka cenę klasztorne stawy chce się zmodernizować. jestem przekonany że tam dla przyrody niczego lepszego nie da sie stworzyc. Mój wpis na blogu .”www.bezpiecznienadrogach.pl w tej właśnie sprawie..http://www.bezpiecznienadrogach.pl/…/nowe-stawy…/(otworzy się w nowej zakładce)

Opinie i Ekspertyzy Drogowe Słupsk Zbigniew Wiczkowski, Bezpiecznie Na Drogach - Opinie, ekspertyzy, wsparcie, rekonstrukcja zdarzeń drogowych, organizacja ruchu drogowego, absurdy komunikacyjne.

BEZPIECZNIENADROGACH.PLOpinie i Ekspertyzy Drogowe Słupsk Zbigniew Wiczkowski, Bezpiecznie Na Drogach – Opinie, ekspertyzy, wsparcie, rekonstrukcja zdarzeń drogowych, organizacja ruchu drogowego, absurdy komunikacyjne.

Możliwość komentowania Stawy klasztorne mają być zmodernizowane po utonięciu w nich dwojki młodych ludzi. – czy aby napewno zasadne jest wydawanie kolejnych nakładów na modernizację czegoś -czego poprawić się nie da z punktu widzenia ochrony środowiska i korzyści dla człowieka? została wyłączona