Fundamentem i siłą mojego bloga bezpiecznienadrogach.pl są działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Praktyka i wiedza z życia zawodowego i działalności społecznej – wieloletnia praktyka biegłego sądowego – to moje narzędzia do realizacji celu.

“…aby na drogach było bezpieczniej.”

Właśnie otrzymałem decyzję Sadu Okręgowego w Słupsku o powołaniu mnie na kolejną VI-tą już kadencję (grudzień 2021 – grudzień 2026) jako Biegłego Sądowego w zakresie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, techniki i eksploatacji pojazdów oraz rekonstrukcji zdarzeń drogowych.. W grudniu 2021 roku rozpocznie się 26 rok pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji . To setki wykonanych analiz dot .bezpieczeństwa ruchu drogowego, opinii i rekonstrukcji w zakresie zdarzeń drogowych w tym wielu zdarzeń z ofiarami smiertelnymi.

To początek VI kadencji i kolejny 26 rok pełnienia tej trudnej i odpowiedzialnej funkcji .Zdecydowanie ułatwiające mi prowadzenie bloga. To realizacja wielu zadań na rzecz organów państwowych . samorzadowych w zakresie powolania. (Sądów wszystkich poziomów, Policji,Prokuratury, Żandarmerii Wojskowej) ale także pomoc osobom indywidualnym uwikłanych w trudne sprawy zdarzeń drogowych

Na początku mojej nowej życiowej przygody i nowego wyzwania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w wielu przekrojach – założyłem w 2019 roku bloga pn. “www.bezpiecznienadrogach.pl” a w nim jedną z kategorii “wypadki drogowe – zdaniem biegłego sądowego”
Do czytelników mojego bloga w kontekście tej kategorii uzasadniłem prowadzenia m. innymi tej rubryki
“Okiem biegłego sadowego – komentarz i wypadki drogowe”

Zapraszam na strony mojego bloga bezpiecznienadrogach.pl

Możliwość komentowania Fundamentem i siłą mojego bloga bezpiecznienadrogach.pl są działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Praktyka i wiedza z życia zawodowego i działalności społecznej – wieloletnia praktyka biegłego sądowego – to moje narzędzia do realizacji celu. została wyłączona