Potrącenie pieszej na ulicy Grodzkiej w Słupsku na wysokosci “Biedronki” w dniu 18.01.2022 przed godz, 18.00. Piesza przechodziła przez szeroką jezdnię ok 50 od miejscem oznakowanego przejścia dla pieszych. Ciemno i mokra jezdnie to warunki sprzyjające wypadkom z udziałem pieszych w szczególności poza miejscami dla nich wyznaczonymi.

Kierująca samochodem osobowym Pegeuot jadac ul. Grodzką od ulicy Nowobramska w kieunku ulicy Kopernika potrąciła pieszą która idąc od marketu biedronka i przechodząc przez jezdnie ulicy Grodzkiej została potrącona przez kierującą pojazdem na prawym pasie ruchu (dla kierującej). Piesza narzekała na ból prawej nogi .

Do czasu przyjazdu policji i pogotowia ratunkowego miejsce zdarzenia zabezpieczyłem własnym samochodem by nie doszło do najechania na uczestników zdarzenia przez innych kierujacych. Ruch na tej ulicy był duży. Kierujaca poajzdem oświadczyła policjantom że światła jadących z naprzeciwka rzędu pojazdów nie pozwoli jej dosztrzec pieszej ktora w wyszła zza jadących pojazdów.

Pogotowie ratunkowe zabrało pieszą nas SOR do słupkiego szpitala a policja prowadziła nadal czynności związane z tym zdarzeniem.

Możliwość komentowania Potrącenie pieszej na ulicy Grodzkiej w Słupsku na wysokosci “Biedronki” w dniu 18.01.2022 przed godz, 18.00. Piesza przechodziła przez szeroką jezdnię ok 50 od miejscem oznakowanego przejścia dla pieszych. Ciemno i mokra jezdnie to warunki sprzyjające wypadkom z udziałem pieszych w szczególności poza miejscami dla nich wyznaczonymi. została wyłączona