Przepisy prawa drogowego coraz bardziej wymagające. Kary za łamanie prawa coraz wyższe. Cóż z tego , jeżeli kierujący wiedzą że prawdopodobieństwo kontroli drogowej jest niewielkie. (nawet jeżeli widzi ich czujna kamera nowego monitoringu). Miasto nie zarabia na płatnym parkowaniu mimo że od placu przed ratuszem można dorzucić kamieniem.

Czy te obrazki na chodniku ulicy Tuwima w Słupsku widać na monitoringu miejskim a może z pojazdów kontroli ruchu drogowego. I tak co dzień nawet przez cały dzień 26.01.2022 środa 11. 26. Moim zdaniem znak B- 36 zakaz zatrzymywania i postoju obowiązuje. Oczywiście z wyjątkiem tych którzy mają ustawowe zwolnienia i parkują na miejscach zastrzeżonych tzw. kopertach. Niestety miasto na tym nie zarabia. parkujący y nie płacą za parkowanie bo to nie strefa płatnego parkowania. Sprawdziłem . Parkują tam nie byle jakie “fury”

Juz kilka miesięcy w moich wpisach na blogu i na FB wskazuję na łamanie prawa drogowego przy ulicy Tuwiama w Słupsku i brak konkretnej reakcji ze strony policji i starzy miejskiej mimo nowego monitorinmgu.

Te słuzby i władze miasta tolerują niebezpieczne zachowania kierujacych. Jeżeli parkowanie na tym chodniku i włączanie się do ruchu na ul Tuwima po ruszaniu z parkingu nie jest niebezpieczne to tak jak wcześniej postulowałem dopuścić tam parkowanie , wyznaczyć miejsca w strefie parkowania i przynajmniej zapewnić środki do budzetu miasta.

Możliwość komentowania Przepisy prawa drogowego coraz bardziej wymagające. Kary za łamanie prawa coraz wyższe. Cóż z tego , jeżeli kierujący wiedzą że prawdopodobieństwo kontroli drogowej jest niewielkie. (nawet jeżeli widzi ich czujna kamera nowego monitoringu). Miasto nie zarabia na płatnym parkowaniu mimo że od placu przed ratuszem można dorzucić kamieniem. została wyłączona