Życzenia Wielkanocne – 2022 dla uczestników ruchu drogowego

Drodzy uczestnicy ruchiu drogowego .ragiczne skutki wypadków drogowych Wypadkow drogowych w czasie okersu światecznego wcale nie jest mniej. NA MOIM BLOGU – NA MIARE MOICH MOZLIWOSCI -CZYNIMY WIELE BY BYŁO MNIEJ ZDARZEŃ DROGOWYCH Z POWODU GŁUPOTY UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO ale także z powodu złego prawa drogowego, złych organizacji ruchu drogowego czy też nieddbalosci i braku profesjonalizmu zarządów dróg.

Z okazji Świat Wielkiej Nocy życzę wszystkim uczestnikom ruchu aby tyle było ich bezpiecznych powrotów ile wyjazdów / wyjść na drogi wszystkich rodzajów. By uchwalone nowe przepisy prawa drogowego dla pieszych na przejściach i prawo o prędkościach na drodze w istotny sposób poprawilo złą statystykę śmierci Polaków na drogach w kontekście statystyk europejskich . By uczestnicy ruchu wobec siebie mieli dużo szacunku w tym ruchu..

ŻYCZE ABY nadchodzące Swieta Wiellkanocne uchroniły nas esxystkich od tragiczbtch zfarzen na drodze .Abysmy KAŻDE NASTĘPNE ŚWIĘTA MOGLI PRZEZYWAC Z WIELKA RADOSCIA I MIŁOŚCIA DO BLISKICH TAK JAK MA TO ZASLUGUJA.

Zbigniew Wiczkowski bezpiecznienadrogach.pl

Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne – 2022 dla uczestników ruchu drogowego została wyłączona