Niezrozumiałe błędy w organizacji ruchu w “strefie zamieszkania” Stary Rynek – Dominikańska – Piekiełko W SAMYM CENTRUM MIASTA SŁUPSKA. Wynik głupoty, ignorancji, niewiedzy czy wręcz złośliwości a może kompletny brak nadzoru nad organizacja ruchu. Czyżby świadomy powrót do błędów w organizacji ruchu na które wskazywałem od wielu lat? Znak poziomy “przejścia dla pieszych” wraca po latach – nie jedyny.

Gdybym nie znał prawa drogowego – to można by posądzić władze miasta Słupska o żart w kategorii “Ukryta kamera” żeby obserwować jak, w tej nowej sytuacji oznakowania wskazanych w tytule “stref zamieszkania” zachowają się uczestnicy ruchu w tych obszarach.

koniec strefy zamieszkania na Starym Rynku

W “strefach zamieszkania” w Słupsku – szczególnie tych wymienionych w tytule od wielu lat występowały poważne błędy i adekwatne do nich – niezgodne z prawem zachowania kierujących pojazdami w wyniku których pieszy wcale nie miał pierwszeństwa przed pojazdami mimo że takie pierwszeństwo bez żadnych warunków wynikało z prawa o ruchu drogowym. Organy kontroli ruchu drogowego nie reagowały mimo zagrożenia ruchu szczególnie wobec pieszych.

Od lat wielu na te błędy wskazywałem i choć organizator ruchu w Słupsku jakby na złość nie reagował w szybkim trybie na nieprawidłowości – to jednak powoli niemal w żółwim tempie przez na przestrzeni wielu lat błędy poprawiał i w ostatnich miesiącach można było zauważyć likwidację ostatnich nieprawidłowości prawnych w organizacji ruchu w strefach zamieszkania przeze mnie wskazywanych.

Na błędy bardzo istotne w organizacji ruchu wskazywałem także od lat wielu na braki w oznakowaniu poziomym i pionowym w obszarach oznakowanych przejść dla pieszych w szczególności w kwestii braku znaków pionowych D-6 przejście dla pieszych lub braku znaków pionowych A-7 “ustąp pierwszeństwa” . Także w tej sprawie choc powoli i przez wiele lat eliminowano wskazywane przeze mnie nieprawidłowości. Choć nie w każdym przypadku

O “strefach zamieszkania” i mojej walce o praworządność w świetle obowiązującego i prawa i konieczności kontroli ruchu drogowego w strefach zamieszkania na moim blogu est wiele wpisów. Na Facebocku także. Dziś muszę pisać ponownie bo absurdy w organizacji ruchu ciągle się pojawiają , Nie będę ich powtarzał – wskazuje jedynie na linki do wpisów w tej sprawie na niniejszym blogu . Z nich wynika na czym ten właśnie nowy absurd polega.

„STREFY ZAMIESZKANIA” W SŁUPSKU – POPRAWA CZY POGORSZENIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU?

Poniżej kolejny fakt organizacji ruchu w strefie zamieszkania na rogu Zamenhoffa – Piekiełko . Znak drogowy poziomy przejścia dla pieszych w strefie niezgodny z prawem a ponadto bez znaków pionowych D-3 (czynią każde tak oznakowane przejście jako sprzeczne z prawem)

Możliwość komentowania Niezrozumiałe błędy w organizacji ruchu w “strefie zamieszkania” Stary Rynek – Dominikańska – Piekiełko W SAMYM CENTRUM MIASTA SŁUPSKA. Wynik głupoty, ignorancji, niewiedzy czy wręcz złośliwości a może kompletny brak nadzoru nad organizacja ruchu. Czyżby świadomy powrót do błędów w organizacji ruchu na które wskazywałem od wielu lat? Znak poziomy “przejścia dla pieszych” wraca po latach – nie jedyny. została wyłączona