“Harakiri” w lesie w Siemianicach – Gmina Słupsk – W lesie ochronnym w świetle prawa gdzie zakazane jest prawem prowadzenie wycinki gospodarczej – w lesie odległym od granic miasta Słupska (ok 80 tyś ludności) o ok. 1000 metrów. Druga odsłona dewastacyjna lasu ochronnego po 30 miesiącach od pierwszej odsłony w czerwcu 2020 roku podczas okresu lęgowego. Czy na przerzedzony mocno las a w części obszarów gospodarczo całkowicie wyciętym w okresie wielu ostatnich latach – czekają już deweloperzy?) Na pewno dopełnienia dokonają coraz częstsze wichury. Wielu mieszkańców tak właśnie ocenia zarządzanie tym lasem przez Nadleśnictwo Państwowe w Ustce. A co na to kompetentne organy? (Ministerstwo Środowiska, centrala lasów, NIK i Wójt Gminy Słupsk). Film z prac leśnych poniżej)

film wykonany 7.02.2023 roku w trakcie robót lesnych

Już wkrótce wpis ten zostanie wypełniony aktualną treścią z dokumentacją fotograficzną . (zdjęcia z dnia 7.02.2023 roku w trakcie robót leśnych)

Możliwość komentowania “Harakiri” w lesie w Siemianicach – Gmina Słupsk – W lesie ochronnym w świetle prawa gdzie zakazane jest prawem prowadzenie wycinki gospodarczej – w lesie odległym od granic miasta Słupska (ok 80 tyś ludności) o ok. 1000 metrów. Druga odsłona dewastacyjna lasu ochronnego po 30 miesiącach od pierwszej odsłony w czerwcu 2020 roku podczas okresu lęgowego. Czy na przerzedzony mocno las a w części obszarów gospodarczo całkowicie wyciętym w okresie wielu ostatnich latach – czekają już deweloperzy?) Na pewno dopełnienia dokonają coraz częstsze wichury. Wielu mieszkańców tak właśnie ocenia zarządzanie tym lasem przez Nadleśnictwo Państwowe w Ustce. A co na to kompetentne organy? (Ministerstwo Środowiska, centrala lasów, NIK i Wójt Gminy Słupsk). Film z prac leśnych poniżej) została wyłączona