Nad drogach miasta i gminy Słupsk rankiem 21.01.2019

Nocny śnieg zaskoczył kierujących i właścicieli posesji. Warstwa śniegu ok 10 cm przykryła drogi i posesje w ciągu 2-3 godzin.

skrzyżowanie w Siemianicach :Spacerowa – Słupska

Moja droga do pracy z Siemianic na ulice Mierosławskiego w Słupsku (ok 8 km) żadnego problemu, choć widziałem kierujących mocujących się z ze swoim pojazdem podczas wjazdu na niewielkie wzniesienia i blokujących jadące za nimi pojazdy – nie miałem wątpliwości że to kierujący z tej kategorii którzy nawet bardzo letnie ogumienie uznają za wielosezonowe a opony na nawierzchnia ich opon przypomina raczej wyslizganą płozę sań.

skrzyżowanie Siemianice ul Miejska – Słupsk ul Kaszubska (granica miejscowości

Szanowni kierujący ignoranci. Nigdy nie narzekajcie na służby drogowe że zima je zaskoczyła tak długo jak nie zrobicie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym tego co zrobić należy. Tragedia w ruchu drogowym zawsze wisi na włosku. Wiem że istnieje powszechna świadomość że “mnie się nic nie stanie – jestem królem dróg”

Słupsk ul. Kaszubska

Z racji doświadczenia zawodowego przy rekonstrukcji i opiniowaniu tragicznych zdarzeń drogowych wiem, że taka teza myślowa się nie sprawdza na drogach.

skrzyżowanie z ruchem okrężnym: Kaszubska-Madalińskiego-Kościuszki

Przed nami trudne warunki w ruchu drogowym . Nie skracaj sobie życia. Pozwól żyć innym

Zbigniew Wiczkowski

Możliwość komentowania Nad drogach miasta i gminy Słupsk rankiem 21.01.2019 została wyłączona