Dla takich chwil warto żyć

Transmisja telewizyjna obrad Rady Miejskiej, gdzie na początku obrad nastąpiła bardzo dla mnie miła i mocno sentymentalna uroczystość podziękowań w związku z zakończeniem mojej pracy zawodowej w WORD Słupsk i przejściem na emeryturę .

https://www.youtube.com/user/promocjaslupsk/live

Transmisja obrad na kanale YuTube na początku której jest kilkunasto-minutowy zapis tej uroczystości

Dzisiejszą uroczystość na początku posiedzenia Rady Miejskiej Słupska traktuje jako wyraz szacunku dla osób wyróżnionych wcześniej przez Radę Miasta Słupska za społeczne działania na rzecz wspólnoty samorządowej Miasta Słupska

Dziękuje Pani Prezydent Miasta Krystynie Danileckiej Wojewódzkiej oraz Pani Przewodniczącej Rady Miejskiej Beacie Chrzanowskiej za kolejny sympatyczny wyraz podziękowań – tym razem w związku z moim przejściem na emeryturę. Odbyło się to na początku posiedzenia Rady Miejskiej w dniu dzisiejszym (27.02.2019 rok). W dostojnej sali Rady Miejskiej która była dla mnie wcześniej przez 4 kolejne kadencje (16 lat) okresem wytężonej pracy szczególnie w pierwszej kadencji demokratycznego Samorządu Miasta Słupska w latach 1990 – 1994.


https://www.youtube.com/user/promocjaslupsk/live

Powyżej link do kanału YuTube gdzie na początku obrad nastąpiła miła dla mnie uroczystość. oraz wystąpienia Pani Prezydent oraz Pana Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Bobrowskiego. Także kilka słów ode mnie podczas tej uroczystości

Kilka ciepłych ale także mocno sentymentalnych słów wypowiedział kolega Radny -Wiceprzewodniczący Rady Tadeusz Bobrowski – przypominając Radnym Rady Miejskiej o naszej wspólnej ciężkiej pracy w samorządzie Miasta szczególnie w pierwszych kadencjach DEMOKRATYCZNEGO SAMORZĄDU MIASTA SŁUPSKA .

To właśnie między innymi z Jego inicjatywy Rada Miejska w Słupsku przyznała mi w 2015 roku Medal za zasługi dla miasta Słupska za całokształt społecznych działań na rzecz miasta Słupska i Wspólnoty Samorządowej tego miasta.

Na zakończenie uroczystości – przekazałem podziękowania dla Radnych Rady Miejskiej oraz władz miasta Słupska w których przekazałem informacje, ze przechodząc na emeryturę pozostawiam w mieście firmę Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku bardzo dobrych pracowników i bardzo dobrze zorganizowane firmę i wyraziłem nadzieje że firma ta będzie długo i dobrze pracowała na rzecz miasta Słupsku i Regionu Słupskiego.

Możliwość komentowania Dla takich chwil warto żyć została wyłączona