Granica Słupska i Siemianic. Typowe zdarzenie drogowe

Na tej trasie ze Słupska do Siemianic i dalej w kierunku do Główczyc przymusowy postój nawet bez konkretnych przyczyn (maszyna wolnobieżna na drodze, kombajn jedzie na pole itp.) zdarza się często. Gorzej jak przyczyna jest zdarzenie drogowe nie planowane w normalnym ruchu i nie wynikające z ruchu

Gdzie ta kolejka tak stoi? Stoi przed nową jeszcze nie uruchomioną sygnalizacją świeetlną przy ulicy Kaszubskiej w Słupsku.

Dlaczego tak stoi.? Pojechały służby ratownicze w pełnym zestawie, grożnie to wyglądało.

A gdzie to się stało? Mowią SMS-em że na granicy Siemianic ze Słupskiem

Jesteśmy na miejscu. Nawet sprawnie poszło.

A co się stało ? Już wiadomo. Za skrzyżowaniem ulicy Kaszubskiej z ulica Miejska w Siemianicach przed przejściem jechały sobie trzy pojazdy :Dostawczy, Fiat osobowy i Renault osobowy .

Klasyczne zdarzenie drogowe spowodowane nieuwaga i brakiem ostrożności. Pierwszy radykalnie hamuje przed przejściem (może był tam pieszy). Radykalizm pierwszego wymusił radykalizm drugiego i trzeciego.

Trzy poajzdy uszkodzone i pewnie na jaki czas wyłączone z ruchu a szkoda bo to przecież w dzisiejszych czasach to podstawowe narzędzia do pracy. Wierze ż nauka i przykrości nie id a w las. Następnym razem trochę dalej za innymi pojazdami i bez tak dużego zaufania do kierującego pojazdem poprzedzającym, Ale to tylko narzędzie. Mam nadziej e ze nikomu z ludzi nic si e nie stało.

Dalej do domu już bez problemów

Możliwość komentowania Granica Słupska i Siemianic. Typowe zdarzenie drogowe została wyłączona