Łeba – to wyjątkowo przyjazny nadmorski kurort. W pomorskim a może i dalej to pozytywny wyjątek. NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA DROGOWA Z PRZYSZŁOSZCIOWĄ REZERWĄ A NA NIEJ BEZPIECZNA CZYTELNA I PRZYJAZNA ORGANIZACJA RUCHU. Brawo władze samorzadowe Łeby.

Juz za chwilę szczegóły z rodzinnego wyjazdu do Łeby po roku. W dalszym ciągu zauroczeni. Namawiam wladze sanorządowe z pomorskiego,, ze slupskiego regionu szczegolnie ale takze z innych regionow Polski na nauke do Łeby w wielu dziedzinach. Trzeba sie uczyć od lepszych, trzeba podgladać i stosować sprawdzone rozwiazania w drogownictwie, komunikacji, trsnsporcie i organizacji ruchu z priorytetem bepieczeństwa ruchu.

Zarzadcy ruchu – uciekajcie od absurdalnych pomysłow w organizacji ruchu jak przed ratuszem w Słupsku czy przy ulicy Kozietulskuego w tym mieście. Zobaczcie jak w Łebie tworzy się ronda z zasadami skrzyżowań z ruchem okrężnym, zobaczcie jak tam mysli się o najsłabszych uczestnikach ruchu np w strefach zamieszkania

Szczegoly juz wkrotce na moim blogu dot. Łeby ale dla przeciwwagi zapowiadany juz raport z dojazdu do tej pieknej Łeby ze Slupska przez Ģlówczyce i Wicko w którym fakty mogą popsuć znakomite wrażenie z Łeby nie tylko tej letniej, wypoczynkowej.

Możliwość komentowania Łeba – to wyjątkowo przyjazny nadmorski kurort. W pomorskim a może i dalej to pozytywny wyjątek. NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA DROGOWA Z PRZYSZŁOSZCIOWĄ REZERWĄ A NA NIEJ BEZPIECZNA CZYTELNA I PRZYJAZNA ORGANIZACJA RUCHU. Brawo władze samorzadowe Łeby. została wyłączona